FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

फोटो नाम पद शाखा/महाशाखा इमेल सम्पर्क नं.
प्रज्ञा देवी निरौला प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत cao@dharan.gov.np 9852073111
भेषराज अधिकारी वरिष्ठ लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन महाशाखा ९८५२०५६१७०
सुरज श्रेष्ठ बरिष्ठ इन्जिनियर योजना तथा इन्जिनियरिङ्ग महाशाखा 9852045567
खगेन्द्र खतिवडा वरिष्ठ राजश्व अधिकृत राजश्व महाशाखा 9852062974
जुनु राई महिला विकास अधिकृत सामाजिक विकास महाशाखा 9841906500
भक्तिराज शर्मा वरिष्ठ आर्थिक विकास अधिकृत आर्थिक विकास महाशाखा ९८०४३२१६७६
रमेश कुमार साहा वरिष्ठ आन्तरिक लेखा परिक्षण अधिकृत आन्तरिक लेखा परिक्षण ९८४२०३७७००
भेषराज घिमिरे वातावरण अधिकृत वन, वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन महाशाखा ९८४२०५१६९२
उमेश मेहता जनस्वास्थ अधिकृत स्वास्थ्य महाशाखा ९८५२६८१५१८
गणेश प्रसाद खतिवडा नगर शिक्षा अधिकारी शिक्षा, युवा तथा खेलकुद महाशाखा 9852045400
बेद प्रसाद सापकोटा अधिकृत प्रशासन महाशाखा 9849208143
तेजु बस्नेत कम्प्युटर अधिकृत प्रशासन महाशाखा nepaliteju@gmail.com ९८४२६९५७४०
किरण भुजेल योजना अधिकृत योजना तथा इन्जिनियरिङ्ग महाशाखा
यज्ञराज यादव कम्प्युटर ईन्जिनियर सूचना प्रविधि शाखा yagyaraaz@gmail.com
राम बाबु यादव वरिष्ठ कविराज आयुर्वेद तथा वैकल्पिक चिकित्सा शाखा sumeeday268@gmail.com ९८५२०६२७९०
टिकाराम निरौला सूचना अधिकारी प्रशासन महाशाखा suchanaadhikari@dharan.gov.np 9852060008
प्रदिप बस्नेत सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.dharanmun@gmail.com
शैलेश शाक्य वित्तिय प्राविधिक आर्थिक प्रशासन महाशाखा
प्रभात तामाङ्ग इन्जिनियर योजना तथा इन्जिनियरिङ्ग महाशाखा
सौहार्द प्रसाद श्रेष्ठ इन्जिनियर योजना तथा इन्जिनियरिङ्ग महाशाखा
निर्मला बस्नेत ना.सु प्रशासन महाशाखा
लक्ष्मी तामाङ्ग स.क.अ. प्रशासन महाशाखा
संजिव दाहाल सहायक चौथो m3sanjib@gmail.com ९८४२२७९०१६
अर्चना कार्की ना.सु
भुपिन श्रेष्ठ ना.सु
सेतु बहादुर श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी
बाला अधिकारी कार्यालय सहयोगी
समिर पौडेल कार्यालय सहयोगी
रामबहादुर राई कार्यालय सहयोगी
गिता मगर कार्यालय सहयोगी
अन्जु वस्नेत माली
कल्पना बस्नेत लेखापाल
पुनम निरौला स.क.अ.
धन बहादुर बराईली कार्यालय सहयोगी
राजु पोखरेल इन्जिनियर
नरेश कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर
ईन्द्र वस्नेत सव.इन्जिनियर
कृष्ण बहादुर बुढाथोकी सव.इन्जिनियर
किशोर अधिकारी सव.इन्जिनियर
रंजित कुमार साह सर्भेक्षक
राजु पौडेल विधुत हेल्पर
राज बहादुर राई विधुत हेल्पर
सुमन श्रेष्ठ विधुत हेल्पर
जित बहादुर तामाङ्ग विधुत हेल्पर
जय प्रसाद मैनली विधुत हेल्पर
कमल बहादुर राई अ. सव–ईन्जिनियर
निर्मल कृष्ण श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर
सुरज राई स.क.अ.
अमृता याख्या स.क.अ.
साङगे शेर्पा विधुत हेल्पर